Productbeschrijving:
|
€ 999,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Beeldverversing (paneel) : | 60 Hz |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Webcam : | |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 1380 g |
| Grafische kaart : | AMD Radeon |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 1.54 cm |
| Kleur : | Wit |
| Materiaal : | ALUMINIUM |
| Processor : | AMD Ryzen AI 5 |
| Processornummer : | 340 |
| Schermgrootte : | 14 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| USB-connectortype : | USB-A , USB-C |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Type laptop : | CoPilot+ |
| Paneeltype : | OLED |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|




























