Productbeschrijving:
|
€ 1.499,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Beelddiagonaal (inch) : | 16 |
| Beeldverversing (paneel) : | 60 Hz |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.4 |
| Webcam : | |
| Gewicht : | 1820 g |
| Grafische kaart : | NVIDIA GeForce RTX PRO |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 2.52 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Materiaal : | ALUMINIUM |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core Ultra 7 |
| Processornummer : | 255H |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| USB-connectortype : | USB-A |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 32 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal Thunderbolt poorten : | 1 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Gezichtsherkenning : | |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
print deze pagina
|
























