Productbeschrijving:
|
€ 799,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 45 Whrs |
| Beelddiagonaal (inch) : | 16 |
| Beeldverversing (paneel) : | 60 Hz |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 35.6 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 25.35 cm |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Geheugenkaartlezer : | |
| Gewicht : | 1700 g |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics Xe G4 48EUs |
| Hoogte : | 1.75 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 5600 MHz |
| Kloksnelheid processor : | 1.5 GHz |
| Materiaal : | Metaal , Kunstof |
| Maximum intern geheugen : | 64 GB |
| Processor : | Intel Core i5 |
| Processornummer : | 13420H |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) , Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 8 |
| Aantal Thunderbolt poorten : | 1 |
| Aantal USB-poorten : | 3 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Gezichtsherkenning : | |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|


















