Productbeschrijving:
|
€ 729,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 38 Whrs |
| Besturingssysteem (OS) : | Windows |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.1 |
| Breedte : | 39.9 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 27.4 cm |
| DisplayPort : | |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Geheugenkaartlezer : | |
| Gewicht : | 2.04 kg |
| Grafische kaart : | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Hoogte : | 1.99 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Kloksnelheid geheugenmodule : | 3200 MHz |
| Kloksnelheid processor : | 2 GHz |
| Maximum intern geheugen : | 16 GB |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | AMD Ryzen 7 |
| Processornummer : | 5825U |
| Schermgrootte : | 17.3 inch |
| Schermresolutie : | 1920x1080 (Full HD) pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 2.0 , 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 8 |
| Aantal USB-poorten : | 3 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR4 |
print deze pagina
|




























