Productbeschrijving:
|
€ 1.049,- |
|
|
| Status: Winkelvoorraad |
Eigenschappen:
| Beeldverversing (paneel) : | 60 Hz |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.1 |
| Webcam : | |
| Gewicht : | 2090 g |
| Hoogte : | 1.799 cm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | KUNSTSTOF |
| Processor : | Intel Core 7 |
| Processornummer : | 150U |
| Schermgrootte : | 17.3 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 32 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aanraakscherm : | |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
print deze pagina
|















