Productbeschrijving:
|
€ 899,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 56 Whrs |
| Beelddiagonaal (inch) : | 16 |
| Beeldverversing (paneel) : | 60 Hz |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 359.4 mm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 251 mm |
| Garantie : | 1 Jaar |
| Gewicht : | 1740 g |
| Hoogte : | 17 mm |
| Kleur : | Zilver |
| Kloksnelheid processor : | 1.4 GHz |
| Materiaal : | ALUMINIUM |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core 5 |
| Processornummer : | 120U |
| Schermgrootte : | 16 inch |
| Schermresolutie : | 1920 x 1200 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 10 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Gezichtsherkenning : | |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|























