Productbeschrijving:
|
€ 1.299,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 70 Whrs |
| Beeldverversing (paneel) : | 144 Hz |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 35.79 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 25.5 cm |
| DisplayPort : | |
| Garantie : | 1 Jaar |
| Gewicht : | 2.29 kg |
| Hoogte : | 2.35 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Kloksnelheid processor : | 1.8 GHz |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | Intel Core i7 |
| Processornummer : | 13620H |
| Schermgrootte : | 15.6 inch |
| Schermresolutie : | 1920x1080 (Full HD) pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 1000 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-versie : | 3.2 |
| Verlichte toetsen : | |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal processorkernen : | 10 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 1000 GB |
| Paneeltype : | IPS |
| Versie van Besturingssysteem : | Windows 11 Home |
| Intern geheugentype : | DDR5 |
print deze pagina
|
















