Productbeschrijving:
|
€ 39,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 360 mm |
| Diepte : | 55 mm |
| Gewicht : | 440 g |
| Hoogte : | 260 mm |
| Kleur : | Grijs |
| Materiaal : | POLYESTER |
| Merkcompatibiliteit : | Universeel |
| Schermgrootte : | 14.1 inch |
print deze pagina
|












