Productbeschrijving:
|
€ 109,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Breedte : | 330 mm |
| Diepte : | 200 mm |
| Gewicht : | 1080 g |
| Hoogte : | 500 mm |
| Kleur : | Zwart |
| Materiaal : | POLYESTER |
| Maximale schermgrootte : | 17 inch |
| Merkcompatibiliteit : | Universeel |
print deze pagina
|














