Productbeschrijving:
|
€ 469,99 |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Bluetooth : | |
| Breedte : | 421 mm |
| Diepte : | 435 mm |
| Direct printen : | |
| Garantie : | 1 Jaar |
| Gewicht : | 20.41 kg |
| Hoogte : | 384 mm |
| Kleur : | Wit |
| Papierformaat : | A4 , A5 , A6 , B6 , B5 |
| Netwerkaansluiting : | |
| Optische scanresolutie : | 1200 DPI |
| Printkwaliteit (kleur) : | 600 DPI |
| Printkwaliteit (zwart) : | 600 DPI |
| Printsnelheid kleur (standaard) : | 33 ppm |
| Printsnelheid zwart-wit (standaard) : | 33 ppm |
| Printtechnologie : | Laser |
| Schermgrootte : | 4.3 inch |
| USB-aansluiting : | |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Aantal inktpatronen : | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten : | 2 |
| Met scherm : |
print deze pagina
|





















