Productbeschrijving:
|
€ 669,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Barometer : | |
| Batterijtechnologie : | Lithium-Polymeer |
| Besturingssysteem (OS) : | iPadOS |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 6.0 |
| Breedte : | 17.85 cm |
| Diepte : | 0.61 cm |
| Elektronisch kompas : | |
| Energieklasse : | G |
| Gewicht : | 464 g |
| Gyroscoop : | |
| Hoogte : | 24.76 cm |
| Ingebouwde speaker : | |
| Kleur : | Wit |
| Processor : | M4 chip |
| Schermgrootte : | 11 inch |
| Schermresolutie : | 2360 x 1640 pixels |
| Aantal megapixels selfiecamera : | 12 megapixels |
| USB-connectortype : | USB-C |
| Opnamekwaliteit van video : | 4K |
| Vingerafdruksensor : | |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aantal megapixels : | 12 megapixels |
| Opslagcapaciteit : | 128 GB |
| Diafragma selfiecamera : | F/2.0 |
| Kleur/Stijl : | starlight |
| Paneeltype : | Liquid Retina |
| Versie van Besturingssysteem : | iPadOS 26 |
| Diafragma eerste camera achter : | f/1.8 |
| Levensduur batterij (cycli) : | 1000 |
| Aantal microfoons : | 2 |
| Mobiele dataverbinding : | |
| Repareerbaarheidsscore : | C |
| Valtest : | E |
| Batterijduur per cyclus : | 62h |
| Oplader meegeleverd : |
print deze pagina
|





















