Productbeschrijving:
|
€ 719,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Beschermingsklasse (IP) : | 68 (Onderwatergebruik) |
| Besturingssysteem (OS) : | iOS |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 7.15 cm |
| Diepte : | 0.78 cm |
| Dual SIM : | |
| Energieklasse : | A |
| Gewicht : | 170 g |
| GPS : | |
| Gyroscoop : | |
| HDR-ondersteuning : | |
| Hoogte : | 14.67 cm |
| Kleur : | Roze |
| Materiaal : | ALUMINIUM |
| Nachtmodus : | |
| NFC : | |
| Processor : | A19-Chip |
| SAT-waarde (hoofd) : | 1.49 W/kg |
| Schermgrootte : | 6.1 inch |
| Schermresolutie : | 2532 x 1170 pixels |
| Schermtechnologie : | OLED |
| Aantal megapixels selfiecamera : | 12 megapixels |
| USB-connectortype : | USB-C |
| Opnamekwaliteit van video : | 4K |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Formaat smartphone : | Bar phone |
| Aantal megapixels : | 48 megapixels |
| Opslagcapaciteit : | 256 GB |
| Type Mobiele dataverbinding : | 5G |
| Gezichtsherkenning : | |
| Aantal megapixels tweede camera achter : | 12 megapixels |
| Diafragma tweede camera achter : | f/1.6 |
| Diafragma selfiecamera : | f/1.9 |
| Kleur/Stijl : | Soft Pink |
| Paneeltype : | Super Retina XDR |
| Versie van Besturingssysteem : | iOS 26 |
| Diafragma eerste camera achter : | f/1.6 |
| AI technologie : | |
| Levensduur batterij (cycli) : | 1000 |
| Aantal schermen : | 1 |
| Valdetectie : | |
| Modeljaar : | 2026 Jaar |
| Versnellingsmeter : | |
| Nabijheidssensor : | |
| Repareerbaarheidsscore : | C |
| Valtest : | B |
| Batterijduur per cyclus : | 45h00 |
| Oplader meegeleverd : | |
| Type AI technologie : | Apple Intelligence |
print deze pagina
|
|
|
Smartphonehoesje Apple Doorzichtig hoesje met MagSafe voor iPhone 17e |
|
|
|
Smartphonehoesje Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 17e Anchor Blue |
|
|
|
Smartphonehoesje Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 17e Black |
|
|
|
Smartphonehoesje Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 17e Light Moss |
|
|
|
Smartphonehoesje Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 17e Vanilla |
|
|
|
Smartphonehoesje Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 17e Soft Pink |
|
|
|
Smartphonehoesje Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 17e Bright Guava |



















