Productbeschrijving:
|
€ 1.499,- |
|
|
| Status: Magazijnvoorraad |
Eigenschappen:
| Besturingssysteem (OS) : | Apple macOS |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 6.0 |
| Breedte : | 30.41 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 21.5 cm |
| Gewicht : | 1230 g |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 1.13 cm |
| Kleur : | Zwart |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | M5‑chip |
| Schermgrootte : | 15 inch |
| Schermresolutie : | 2880 x 1864 pixels |
| Thunderbolt-poort : | |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 512 GB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Vormfactor : | Clamshell |
| Werkgeheugen : | 16 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal Thunderbolt poorten : | 2 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 512 GB |
| Type laptop : | Algemeen gebruik |
| Opslagcapaciteit : | 512 GB |
| Kleur/Stijl : | Midnight |
| Paneeltype : | Liquid Retina |
| AI technologie : | |
| Modeljaar : | 2026 Jaar |
| Type AI technologie : | Apple Intelligence |
print deze pagina
|




















