Productbeschrijving:
|
€ 3.049,- |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijtechnologie : | Lithium-Polymeer |
| Besturingssysteem (OS) : | Apple macOS |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 31.26 cm |
| Webcam : | |
| Diepte : | 22.12 cm |
| Gewicht : | 1550 g |
| Hoofdtelefoonaansluiting : | |
| Hoogte : | 1.55 cm |
| Kleur : | Zilver |
| Type opslag : | SSD |
| Processor : | M5 Pro |
| Schermgrootte : | 14 inch |
| Schermresolutie : | 3024 x 1964 pixels |
| Toetsenbordindeling : | Azerty |
| Totale opslagcapaciteit : | 2 TB |
| USB-connectortype : | USB-C |
| Verlichte toetsen : | |
| Vingerafdruksensor : | |
| Vormfactor : | Clamshell |
| Werkgeheugen : | 24 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Aanraakscherm : | |
| Aantal HDMI-poorten : | 1 |
| Aantal Thunderbolt poorten : | 3 |
| Opslagcapaciteit SSD : | 2 TB |
| Type laptop : | Business |
| Opslagcapaciteit : | 2 TB |
| Kleur/Stijl : | Silver |
| Paneeltype : | Liquid Retina |
| AI technologie : | |
| Modeljaar : | 2026 Jaar |
| Herstelbaarheidsindex : | 6.9 |
| Type AI technologie : | Apple Intelligence |
print deze pagina
|



















