Productbeschrijving:
|
€ 429,99 |
|
|
| Status: Contacteer voor voorraad |
Eigenschappen:
| Batterijcapaciteit : | 5000 mAh |
| Beeldverversing (paneel) : | 120 Hz |
| Beschermingsklasse (IP) : | IP68 |
| Besturingssysteem (OS) : | Android |
| Bluetooth : | |
| Bluetooth-versie : | 5.3 |
| Breedte : | 78.2 mm |
| Diepte : | 7.4 mm |
| Dual SIM : | |
| Energieklasse : | A |
| Garantie : | 2 Jaar |
| Gewicht : | 196 g |
| Hoogte : | 162.9 mm |
| Kleur : | Groen |
| NFC : | |
| Processor : | Exynos 1480 |
| Schermgrootte : | 6.7 inch |
| Schermresolutie : | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtechnologie : | AMOLED |
| Aantal megapixels selfiecamera : | 12 megapixels |
| USB-connectortype : | USB-C |
| USB-aansluiting : | |
| USB-versie : | 2.0 |
| Vingerafdruksensor : | |
| Werkgeheugen : | 6 GB |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aantal megapixels : | 50 megapixels |
| Opslagcapaciteit : | 128 GB |
| Type Mobiele dataverbinding : | 5G |
| Gezichtsherkenning : | |
| Aantal megapixels tweede camera achter : | 8 megapixels |
| Diafragma tweede camera achter : | f/2.2 |
| Diafragma selfiecamera : | f/2.2 |
| Kleur/Stijl : | GrayGreen |
| Versie van Besturingssysteem : | Android 16 |
| Diafragma eerste camera achter : | f/1.8 |
| Diafragma derde camera achter : | f/2.4 |
| Aantal megapixels derde camera achter : | 5 megapixels |
| Levensduur batterij (cycli) : | 1200 |
| Modeljaar : | 2026 Jaar |
| Repareerbaarheidsscore : | C |
| Valtest : | B |
| Batterijduur per cyclus : | 53h |
print deze pagina
|



















