Productbeschrijving:
|
€ 349,- |
|
|
| Status: Winkelvoorraad |
Eigenschappen:
| Hi-res audio : | |
| AirPlay : | AirPlay 2 |
| Bluetooth : | |
| Breedte : | 14 cm |
| Diepte : | 14 cm |
| Gewicht : | 2.2 kg |
| Hoogte : | 21.6 cm |
| Ingebouwde microfoon : | |
| Kleur : | Zwart |
| Type speaker : | Bluetooth speaker |
| Wekfunctie : | |
| Wi-Fi : | |
| Wi-Fi-standaarden : | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) , Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) , Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1) , Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) , Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) , Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Aantal luidsprekers in de doos : | 1 speaker |
| Kleur/Stijl : | Charcoal |
| Stereokoppeling : | |
| Basreflex poort : |
print deze pagina
|










